Polska

Morawiecki: „Pokazaliśmy Polakom, co znaczy odpowiedzialne państwo”

 

– My nie tylko liczymy na Wasz głos, ale liczymy się z Waszym głosem. Pokazaliśmy to przez te cztery lata i prosimy o Wasze zaufanie. Nie zawiedziemy Was. Spoczywa na nas szczególna odpowiedzialność, którą 4 lata temu, z wielkim szacunkiem, podjęliśmy. Pokazaliśmy Polakom, co znaczy odpowiedzialne państwo i zrównoważony rozwój – mówił Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Bochni.

Szef rządu przypomniał, że politykę prowadzi się dla ludzi, dla polskich rodzin i dla siły państwa polskiego. Dodał również, że rozwój gospodarczy, który zaproponował Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest rozwojem zrównoważonym, który służy społeczeństwu polskiemu, tworzy perspektywy wzrostu na kolejne lata, które mają doprowadzić nas do polskiego modelu państwa dobrobytu.

– W krótkim czasie pokazaliśmy, że usprawniliśmy kilka wymiarów życia społecznego, politycznego, gospodarczego. Poprzez nasz program Rodzina 500+ pokazaliśmy, czym jest wiarygodność z nawiązką. Ponadto, liczymy się dzisiaj na arenie międzynarodowej. Poprzez skuteczną, konsekwentną, asertywną politykę osiągnęliśmy nasz cel: mamy komisarza ds. rolnictwa – ocenił szef rządu.

Udostępnij przez:

Portal Wiedzy Eksperckiej Odpowiedzialnego Rozwoju zajmuje się analizą zjawisk społeczno-gospodarczych w kontekście odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju Polski.