Ważne

“Polska+” albo “Polska-“

Za kilka dni wybory. To decyzja pomiędzy Polską Plus – wielkich programów społecznych, rozwojowych, a Polską Minus, a brakiem planów gospodarczych i niszczeniem polskiej reputacji” – powiedział prezes partii rządzącej (PiS) Jarosław Kaczyński i kontynuował:

“Chcemy wezwać wszystkich Polaków do tego, aby zastanowili się nad wyborem i poszli głosować. Zapraszamy Polaków do podejmowania wspólnej decyzji. Nasza aktywność ma służyć temu, by jak najwięcej spośród naszych obywateli wzięło udział w wyborach…  Trzeba powiedzieć, że przez te cztery lata „wiele się udało” – polskie rodziny dostały po raz pierwszy od 30 lat wolnej Polski, od 15 lat bycia w UE, w końcu należyte wsparcie. Takie programy jak 500 plus, 300 plus, trzynasta emerytura czy obniżenie wieku emerytalnego stały się symbolami tego wsparcia. Ale za tymi programami, za tymi słynnymi piątkami szły dziesiątki kolejnych ważnych zmian, takich jak: wzrost płacy minimalnej, najniższe bezrobocie od 30 lat, obniżenie podatków, CIT 9-procentowy czy zerowy PIT dla młodych. Prowadzimy na wielu polach walkę z patologiami, dzięki czemu pod rządami Prawa i Sprawiedliwości Polska przestała być – jak to określał mój śp. Brat, Prezydent RP Lech Kaczyński – „państwem silnym wobec słabych i słabym wobec silnych”. Naprawiamy i wzmacniamy państwo, bo uważamy, że tylko w ramach silnej i sprawnej, ale przy tym solidarnej i sprawiedliwej Rzeczypospolitej można dbać o dobro Polski i wszystkich Polaków. Powtórzę jeszcze raz: dużo udało się przez te cztery lata zrobić, ale jeszcze wiele pracy przed nami, w Polsce jest jeszcze bardzo dużo obszarów, które powinny działać lepiej”

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało również nowy spot wyborczy zachęcający do udziału w wyborach tzw. TWOJA PIĄTKA D:A POLSKI”

Udostępnij przez:

Portal Wiedzy Eksperckiej Odpowiedzialnego Rozwoju zajmuje się analizą zjawisk społeczno-gospodarczych w kontekście odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju Polski.