Ważne

Kaczyński zapowiada dalszy marsz ku Polsce dobrobytu

Prezes Jarosław Kaczyński w liście otwartym do wyborców Prawa i Sprawiedliwości potwierdził wdrażanie kolejnych projektów społecznych oraz realizację modelu rozwojowego pod hasłem Polska Plus.

„Wybraliście Państwo taki model rozwoju naszej Ojczyzny, którego celem jest doprowadzenie do tego, by w niezbyt odległej przyszłości wszyscy Polacy mogli się cieszyć takim samym poziomem i jakością życia co mieszkańcy najzamożniejszych krajów europejskich”.

Kaczyński zapowiedział dalszą realizację programów społecznych takich jak: 500+ i 300+, obniżony wiek emerytalny, 13. i 14. emerytura, wzrastająca płaca minimalna oraz obniżanie podatków.

„Oddając głos przeciwko Polsce Minus, powiedzieliście Państwo „nie” polityce złego zarządzania i niemożności, polityce ciągłego powtarzania, że „pieniędzy nie ma i nie będzie” (…) Zagłosowaliście Państwo za Polską godnego życia – solidarną i sprawiedliwą, dbającą o dobro ogółu obywateli. Za Polską kierującą się w polityce wewnętrznej i zagranicznej naszą racją stanu i naszymi interesami. Za Polską jako wspólnotą szczycących się dziedzictwem przodków dumnych Polek i Polaków, pielęgnujących naszą chrześcijańską tożsamość oraz fundamentalne dla naszego kręgu kulturowego wartości.”.  

 

Udostępnij przez:

Portal Wiedzy Eksperckiej Odpowiedzialnego Rozwoju zajmuje się analizą zjawisk społeczno-gospodarczych w kontekście odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju Polski.