Ważne

Nowy Ład atrakcyjny dla inwestorów

W ramach Nowego Ładu chcemy zaprezentować atrakcyjną ofertę dla inwestorów po to, żeby polska gospodarka była jak najlepiej przygotowana do nowej rzeczywistości gospodarczej – podkreślił w środę premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu napisał na Facebooku, że Nowy Ład to program, który “pozwoli wykorzystać nasze stabilne fundamenty finansowe w nowej rzeczywistości gospodarczej do wsparcia polskich przedsiębiorców”. W ramach Nowego Ładu – zapowiedział – zostanie zaprezentowana atrakcyjna oferta dla inwestorów po to, żeby polska gospodarka była jak najlepiej przygotowana do nowej rzeczywistości gospodarczej. Po pandemii ludzie będą inaczej podchodzić do kontaktów biznesowych, handlu i produkcji. Będziemy gotowi wykorzystać tę wielką szansę” – zadeklarował premier Morawiecki.

Kierownictwo PiS program Nowy Ład zaakceptowało w ubiegłym tygodniu. Zgodnie z zapowiedzią premiera, program zawierający przede wszystkim plany inwestycyjne, ale także propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego oraz gospodarczego w czasie po pandemii, ma być zaprezentowany w najbliższym czasie.

Udostępnij przez: